Strona główna / O nas

Witaj na Przeprogramowanych!
Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie umiejętności musi rozwinąć nowoczesny programista na tak trudnym rynku pracy?


Współczesny świat nowych technologii to coś więcej niż kodowanie. Na styku biznesu i programowania potrzebne są osoby, które potrafią myśleć kreatywnie, rozwiązywać problemy, pracować w zespole i komunikować się z innymi.


Przeprogramowani to miejsce, w którym ambitni programiści znajdą coś dla siebie. Przekazujemy wiedzę o programowaniu poprzez artykuły, podcasty, blogi i newslettery, abyś był zawsze na bieżąco i zawsze mógł znaleźć nowy kierunek własnego rozwoju.


Naszym celem jest tworzenie środowiska, w którym każdy może rozwijać kompetencje potrzebne na rynku pracy. Chcemy, żebyś nie tylko był świetnym programistą, ale również świadomym i wszechstronnym specjalistą. Tworzymy treści, które pomogą ci stać się lepszym w tym, co robisz.

Kim jesteśmy?
Łączymy świat programowania, biznesu i rozwoju

Przemek Smyrdek

Przemek Smyrdek

Współtwórca platformy Przeprogramowani.pl. Lead engineer i engineering manager w firmach produktowych o globalnym zasięgu. Autor szkoleń, kursów i podcastów promujących szersze spojrzenie na programowanie.

Marcin Czarkowski

Marcin Czarkowski

Współtwórca platformy Przeprogramowani.pl. Lider techniczny, przedsiębiorca i doświadczony trener programowania, który realizował szkolenia dla kilkuset pasjonatów programowania. Autor podcastów z najciekawszymi osobami w branży IT.

Współpracują z nami

Adam Gospodarczyk

Adam Gospodarczyk

overment.com

Olaf Sulich

Olaf Sulich

frontlive.pl

Dołącz do grona naszych Partnerów
Zaufali nam: