Strona główna / O nas

Witaj na Przeprogramowanych!
Poznaj naszą działalność

Programista szukający okazji do realizacji własnego potencjału jest w dzisiejszych czasach wystawiany na ciężką próbę. Treści wysokiej jakości są trudno dostępne i często giną pod naporem truizmów.


Tworząc Przeprogramowanych wiedzieliśmy, że do zaspokojenia potrzeb współczesnego programisty nie wystarczy kolejny blog o programowaniu. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie przestrzeni, w której każdy, komu zależy na własnym rozwoju, poczuje się jak u siebie. Przestrzeni, w której forma nie będzie ograniczeniem w przekazywaniu wiedzy, a raczej narzędziem do tego, żeby robić to jak najbardziej efektywnie. Przestrzeni, w której będą ścierać się opinie autorów z różnymi bagażami doświadczeń, które to na końcu zaprezentują wam pełniejszy obraz świata programowania i nie tylko.


Naszym celem jest to, aby budować świadomych i gotowych na wyzwania tego zawodu specjalistów. Niezależnie czy Twoją ulubioną formą przyswajania wiedzy są felietony, poradniki video czy podcasty - znajdziesz tutaj coś dla siebie. W tym co robimy stawiamy zawsze na sprawdzone informacje poparte badaniami, naukę od osób bardziej doświadczonych od nas oraz na proces nieustannego rozwoju. Możecie być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby takim samym sposobem myślenia zarażać każdego z Was, prowokując od czasu do czasu do merytorycznej dyskusji i konstruktywnej wymiany zdań.


Wszystko po to, aby uczyć się od siebie nawzajem.

Team Przeprogramowani
Czyli o naszym składzie

Przemek Smyrdek

Przemek Smyrdek

Codziennie w drodze do bycia skutecznym programistą, liderem i szczęśliwym człowiekiem. Specjalizuję się we front-endzie, jednak w programowaniu najbardziej ekscytuje mnie proces budowania produktu i dowożenia wartości. Dzielenię się wiedzą traktuję jako obowiązek i do tego samego staram się przekonywać innych.

Marcin Czarkowski

Marcin Czarkowski

Jestem humanistą, który został programistą. Uwielbiam się rozwijać na wielu płaszczyznach: fizycznie (poprzez sport i dietę) oraz intelektualnie (poprzez książki i podcasty). Pasjonuje mnie zgłębianie zasad działania ludzkiego mózgu. Przekładam tę wiedzę na usprawnianie procesu nauki nowych umiejętności i chętnie dziele się nią w internecie.

Współpracują z nami

Adam Gospodarczyk

Adam Gospodarczyk

overment.com

Olaf Sulich

Olaf Sulich

frontlive.pl

Dołącz do grona naszych Partnerów
Zaufali nam: