Nowoczesne spojrzenie na programowanie wychodzi daleko poza mity o aspołecznych jednostkach niepotrafiących się odnaleźć w towarzystwie, mity o projektach tworzonych latami, które nie dostarczają żadnej wartości, czy też mity o kodzie, rzekomo będącym celem samym w sobie.

Programista świadomy szerokiego zakresu wiedzy i umiejętności, potrzebnego do realizacji własnego potencjału, jest w dzisiejszych czasach wystawiany na ciężką próbę. Treści wysokiej jakości są rozsiane po całym internecie i często giną pod naporem tych balansujących na granicy truizmów, a jeśli chodzi o regularne ich publikowanie, to tutaj również nie ma żadnej gwarancji.

Tworząc Przeprogramowanych wiedzieliśmy, że do zaspokojenia potrzeb współczesnego programisty nie wystarczy kolejny blog o programowaniu. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie przestrzeni, w której każdy, komu zależy na własnym rozwoju, poczuje się jak u siebie. Przestrzeni, w której forma nie będzie ograniczeniem w przekazywaniu wiedzy, a raczej narzędziem do tego, żeby robić to jak najbardziej efektywnie. Przestrzeni, w której będą ścierać się opinie trzech autorów z różnymi bagażami doświadczeń, które to na końcu zaprezentują wam pełniejszy obraz tematyki opracowywanej w ramach danego wydania.

Odwiedzając regularnie nasz portal i subskrybując nasz newsletter możecie być pewni, że treści, które będziemy tutaj regularnie dostarczać, zmienią wasze spojrzenie na programowanie czyniąc was bardziej świadomymi i gotowymi na wyzwania tego właśnie zawodu. Niezależnie czy Twoją ulubioną formą przyswajania wiedzy są felietony, poradniki video czy podcasty - znajdziesz tutaj coś dla siebie. W tym co robimy stawiamy zawsze na sprawdzone informacje poparte badaniami, naukę od osób bardziej doświadczonych od nas oraz na proces nieustannego rozwoju. Możecie być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby takim samym sposobem myślenia zarażać każdego z Was, prowokując od czasu do czasu do merytorycznej dyskusji i konstruktywnej wymiany zdań. Wszystko po to, aby uczyć się od siebie nawzajem.

To jak, gotowi na przeprogramowanie?