Do startu pozostało:

Jak zostać programistą JavaScript - Darmowe szkolenie (nagranie)Logo JavaScript

JavaScript to wciąż najbardziej pożądany język programowania na rynku pracy - wiemy jednak, że opanowanie go w 2020r. może przyprawiać cię o prawdziwy ból głowy.

"Czym właściwie jest JavaScript? Jak wykorzystać go w projektach komercyjnych? Jakimi narzędziami się posługiwać? Jak szybko stać się biegłym w tym obszarze? Jak ćwiczyć, aby utrwalać wiedzę najbardziej efektywnie?"

Znajdź odpowiedzi na tego typu pytania biorąc udział w darmowym szkoleniu w którym pokażemy ci, jak zostać programistą JavaScript przeznaczając swój cenny czas tylko na to, co jest naprawdę ważne.

Zapisując się na szkolenie dowiesz się:

  • skąd pozyskiwać wiedzę w obszarze JavaScriptu
  • jakiego rodzaju praktyka przyniesie ci realne korzyści
  • jak obecnie wygląda rynek pracy specjalistów JavaScript
  • jak zbudować wartościowe portfolio dla potencjalnego pracodawcy
  • jak pokonać najczęściej występujące trudności i przeszkody w nauce

Zapisz się teraz

Poznaj autorów szkolenia

Adam Gospodarczyk - Strona autora

Wieloletnie doświadczenie w programowaniu i zarządzaniu. Rozwija jeden z największych w Polsce kanałów o programowaniu - overment.com. Nagrodzony tytułem "JavaScript Hero of Community" podczas konferencji JS Poland 2019.

Przemek Smyrdek - Strona autora

Pasjonat JavaScriptu w odmianach wszelakich - próbował zarówno Vanilla.JS, jQuery, Knockout'a, Node.js i Angulara. Uczestnik polskich i zagranicznych konferencji poświęconych programowaniu, aktywny blogger, YouTuber i propagator idei nieustannego rozwoju.

Marcin Czarkowski - Strona autora

CTO i Lead Fullstack Developerem w dynamicznie rozwijającym się krakowskim startupie. Dzieli się wiedzą na przeprogramowani.pl oraz algosmart.pl, nieustannie propagując dobre praktyki oraz porady ze świata front-endu i nie tylko.