Przeprogramowani.pl

Przeprogramowani.pl prezentują:

Opanuj JavaScript

Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne do realizowania projektów komercyjnych

Chcesz Opanować JavaScript? Dołącz do naszego newslettera:

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji
o nowościach, promocjach, produktach i usługach przeprogramowani.pl

Otwarcie kursu za:🔥 🔥

Zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy

I. Fundamenty języka JavaScript

Pod opieką Overmenta zbudujesz solidne fundamenty języka JavaScript, absolutnie niezbędne w codziennej pracy z rzeczywistymi projektami.

W tym module:

 • poznasz kluczowe koncepty języka JavaScript
 • zrozumiesz problematyczne zagadnienia takie jak domknięcia czy prototypy
 • będziesz w stanie bardziej świadomie posługiwać się wybranymi elementami języka
 • odkryjesz jak sprawić, aby twój kod odpowiadał standardom w 2020r.
 • zyskasz pewność siebie przed wejściem w świat bibliotek i frameworków

Znajdziesz tutaj:

 1. Wstęp do programowania
 2. Podstawy pisania skryptów
 3. Zmienne - var/let/const
 4. Typy danych
 5. Instrukcje warunkowe
 6. Operatory
 7. Pętle
 8. Funkcje
 9. Tablice
 10. Metody tablic
 11. Klasy
 12. Obiekty
 13. Prototypy
 14. Zakres
 15. Hoisting
 16. Closures
 17. Obsługa błędów
 18. ES6+ / Spread operator
 19. ES6+ / Metody stringów
 20. ES6+ / Destrukturyzacja
 21. ES6+ / Object literals
 22. ES6+ / Modules

II. Przeglądarka bez tajemnic

Z Przemkiem poznasz realia pisania kodu JavaScript dla największej współczesnej platformy programistycznej - przeglądarki internetowej.

W tym module:

 • poznasz środowisko przeglądarki internetowej
 • opanujesz dostępne dla programisty funkcje i interfejsy
 • odkryjesz unikalne cechy platformy webowej
 • zrozumiesz potrzeby i ograniczenia programowania dla internetu
 • poznasz moc natwnych rozwiązań takich jak Web Components

Znajdziesz tutaj:

 1. Środowiska uruchomieniowe
 2. Jak działa przeglądarka internetowa
 3. DevTools - narzędzia wbudowane
 4. Dołączanie kodu JavaScript
 5. Document, Window, Navigator
 6. Poznaj Document Object Model
 7. Query Selector i nawigacja w DOM
 8. Praca z elementami DOM
 9. Zdarzenia
 10. Praca z formularzami
 11. Ajax i Fetch API
 12. Ciasteczka - informacje po stronie klienta
 13. Przechowywanie stanu z WebStorage API
 14. Web Components, cz. I - Custom Elements
 15. Web Components, cz. II - Shadow DOM
 16. Web Components, cz. III - Template
 17. Polyfills - wsparcie dla brakujących funkcji
 18. Canvas - grafika po stronie klienta
 19. Niestandardowe API przeglądarek
 20. Web Workers
 21. Service Workers i Tryb Offline
 22. WASM - delegowanie pracy poza JavaScript

III. W świecie frameworków

Marcin wprowadzi cię w świat wielkiej trójki najpopularniejszych obecnie frameworków - Angulara, Reacta i Vue.

W tym module:

 • zrozumiesz kluczowe koncepcje frameworków
 • poznasz ich mocne i słabe strony
 • będziesz mógł świadomie poruszać się pomiędzy wybranymi technologiami
 • nauczysz się posługiwania narzędziami z codziennej pracy programisty
 • odkryjesz potrzeby aplikacji uruchamianych produkcyjnie

Znajdziesz tutaj:

 1. Czym są SPA?
 2. Największy problem przy budowaniu SPA
 3. Czym jest architektura oparta o komponenty?
 4. Czym są frameworki?
 5. Zalety i wady frameworków
 6. Kiedy framework, kiedy Vanilla?
 7. Czym jest Angular?
 8. Czym jest Vue?
 9. Czym jest React?
 10. Jaki framework wybrać?
 11. Czym jest Template Syntax i JSX?
 12. JSX w praktyce
 13. Komponenty, props i state
 14. Komponenty kontenerowe i prezentacyjne
 15. Przepływ danych we frameworkach
 16. Cykl życia komponentu
 17. Routing
 18. Wprowadzenie do linii komend
 19. Menadżer pakietów npm
 20. npm scripts
 21. CLI na przykładzie Create React App
 22. Deployment aplikacji

Poznaj autorów i mentorów kursu

Adam Gospodarczyk - Strona autora

Adam to żywy przykład idei "lifelong learning". Od 9 lat zawodowo spełnia się jako Product Manager oraz CTO. Po godzinach rozwija jeden z największych w Polsce kanałów o programowaniu na polskiej scenie YouTube - overment.com. Nagrodzony tytułem "JavaScript Hero of Community" podczas konferencji JS Poland 2019.

Przemek Smyrdek - Strona autora

Przemek łączy obowiązki lidera zespołu i front-end developera pracując w firmie wywodzacej się z samej Doliny Krzemowej. Pasjonat JavaScriptu w odmianach wszelakich - próbował zarówno Vanilla.JS, jQuery, Knockout'a, Node.js i Angulara. Uczestnik polskich i zagranicznych konferencji poświęconych programowaniu, aktywny blogger, YouTuber i propagator idei nieustannego rozwoju - "Develop Yourself".

Marcin Czarkowski - Strona autora

Dla Marcina “nie ma, że się nie da”. Cztery lata temu pisał pierwsze linijki kodu w JavaScript, obecnie jest Lead Fullstack Developerem w dynamicznie rozwijającym się krakowskim startupie. Jego historia pokazuje, że znajomość efektywnych metod nauki, odpowiednie nastawienie oraz systematyczność, budują najszybszą drogę do zostania programistą. Dzieli się wiedzą na algosmart.pl, nieustannie propagując dobre praktyki oraz porady z ekosystemu Reacta.

A co mówią inni?

Gdy trafiłem na overment, zastanawiałem się czy filmy spełnią moje oczekiwania. Bardzo szybko dzięki nim poznałem lepiej JavaScript, co pomogło mi na studiach (obecnie staram się o Internship w UK). Najbardziej doceniam w nich prosty i jasny przekaz w bardzo wysokiej jakości. Filmy o JavaScripcie stanowiły dla mnie najwięksżą wartość ale te o Node.js, HTML5 czy CSS3 też okazały się bardzo przydatne. Czy poleciłbym filmy Adama? Już to robię. Zawsze polecam dobre rzeczy

Jakub Ciurko

Przez kilka miesięcy Adam pomagał mi w nauce programowania. Na początku nie byłem pewien jak to będzie wyglądać i czy będę wiedział o co pytać. Jednak bardzo szybko jego otwartość, luz i duża wiedza rozwiały wątpliwości. Dało mi to dużo motywacji do dalszej nauki i w ostateczności osiągnąłem swój cel: dostałem pierwszą pracę jako front-end developer. Możliwość uczenia się od pasjonata uwielbiającego uczyć innych była dla mnie największą wartością.

Jacek Grzegorczyk

Jak poznałem Adama, wydawalo mi się że mam za małą wiedzę, żeby w ogóle zaczynać temat. Na szczęście zaczęliśmy od podstaw i dzięki temu odnalazłem się w tym chaosie. Spotkania na Skype zaowocowały tym, że już od 2 lat pracuję w fajnej firmie jako front-end dev. Podczas nauki ceniłem w Adamie wyrozumiałość, normalne podejście i ogromną cierpliwość do wałkowania tematu :) Pozwoliło mi to poprawić moją wiedzę na temat JS i zainteresowałem się node.js. Polecam Adama przede wszystkim dlatego, że ja sam jestem zadowolony z lekcji z nim. Jest JS'owym kozakiem!

Krystian Gradek

Pytając Adama o to czy pomoże mi w nauce JavaScriptu, miałem wątpliwości czy to w ogóle się wydarzy. Jest dla mnie dużym autorytetem i myślałem, że po prostu nie znajdzie dla mnie czasu. Okazało się, że jest profesjonalistą i chętnie pomaga. Bardzo rzeczowo wyjaśnia mi każdą istotną kwestię i przede wszystkim widzę, że można mu zaufać. Najbardziej cenię sobie ogromną wiedzę i dobieranie zagadnień do mojego poziomu nauki. Polecam go każdemu, jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Szymon Rojek

Adam przede wszystkim pokazał mi, że można kodzić wiele lat, nadal mieć z tego fun i wręcz zarażać zajawką. Jego filmy pomogły mi usystematyzować i poszerzyć wiedzę na temat JavaScriptu. Oprócz tego ostatnią ale nie mniej ważną korzyścią była motywacja do dalszej nauki. Dodatkowo profesjonalizm, świetna forma filmów i dobry kontakt na Discordzie i Facebooku sprawiają, że polecam "Overment" jako źródło nauki.

Sylwia Fluder

Gdy rozpoczynałem naukę Reacta, zapoznałem się chyba z wszystkimi dostępnymi materiałami w internecie. Z czasem okazało się, że większość powtarza te same podstawowe zagadnienia, ale wtedy na szczęście trafiłem na genialną serię kursów Marcina o wzorcach projektowych. To dzięki tym tutorialom uświadomiłem sobie jak istotne jest odpowiednie zaplanowanie kodu przed rozpoczęciem samego pisania kodu, oraz nauczyłem się świadomie budować komponenty. To dzięki Marcinowi i jego pomocy udało mi się poznać nowe trudniejsze zagadnienia i wejść na wyższy poziom Reacta i Javascript. Ma bardzo merytoryczne materiały, zrozumiałe przykłady i fajne podejście do nauki. Osobiście mu dziękowałem, bo między innymi dzięki jego kursom, rozpocząłem wymarzoną pracę jako Front-End developer. Zdecydowanie rekomenduję!

Krzysztof Ryszawy

Wiedza, która dzielą się Przeprogramowani jest naprawdę wartościowa, zarówno dla juniora który zaczyna swoją przygodę z frontendem jak i regulara, który szuka inspiracji do nauki nowych technologi. Jest poparta prawdziwym programistycznym doświadczeniem i podawana w języku polskim w zwięzłej formie, czego jest jeszcze mało na naszym rodzimym Youtubie. Kanał Marcina jest dla mnie świetnym źródłem wiedzy na temat Reacta, zawsze znajdę tam coś wartościowego dla siebie.

Gracjan Opiela

Marcin posiada ogromny talent do przekazywania skomplikowanej wiedzy w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Jego materiały zawsze prezentują wysoki poziom, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych programistów. Jestem przekonany, że jest to jedna z najlepszych osób, która potrafi wyjaśnić zawiłości JavaScriptu.

Krystian Mateusiak

Po skończeniu technikum nie wiedziałem kompletnie jak się zabrać za programowanie webowe. Próbując się czegoś samemu nauczyć trafia się na barierę dziesiątek narzędzi deweloperskich. Od samego Gita, przez packet managery, webpacka, struktury projektów po Node.js i frameworki. Nie wyobrażam sobie ogarniać co z czym się je, gdyby nie ludzie tacy jak Przeprogramowani.

Sławek Trubiłowicz

Kanał "Przeprogramowani" to połączenie programistów front-endu, którzy są znani od dawna na youtube z dzieleniem się wiedzą na temat JavaScriptu. Mieszanka wybuchowa, jeśli chodzi o jakość materiałów. Programista to osoba, która szkoli się cały czas w swoim fachu. Za pomocą tego kanału można odnaleźć coś dla początkujących oraz dla zaawansowanych. Twórcy kanału inspirują do ciągłego doszkalania się i pokazują w prosty sposób pewne koncepcje, które na pierwszy rzut oka wyglądają skomplikowane, ale po obejrzeniu materiału na ten temat stają się bardzo proste i zrozumiałe.

Mikołaj Lewandowski

Przemek to niezwykle uzdolniony i komunikatywny Front-end Developer, który programowaniem żyje na co dzień i we wszystko co robi jest zaangażowany na 100%! Na bieżąco śledzi JS-owy świat, a jego działalność na Przeprogramowanych może jedynie potwierdzić z jakim zapałem i ambicją podchodzi do tego co robi. Potrafi w bardzo prosty, przystępny, często unikalny i kreatywny sposób dzielić się posiadaną wiedzą, dzięki czemu osoby będące dopiero na etapie nauki języka, mogą odkryć coś nowego lub utrwalić to, co już umieją. 5!

Wojciech Dobija

Przemek jest jednym z najlepszych inżynierów których miałem okazję spotkać podczas swojej kariery. Jest świetnym speakerem, zawsze chętnie dzieli się zdobyta wiedzą i doświadczeniem z innymi (zarówno z zespołem jak i naszym Community), samemu będąc otwartym na zmianę i ciągłą naukę. Cechą, która szczególnie go zaś wyróżnia jest pragmatyzm i umiejętność krytycznego spojrzenia na technologię - stawianie nacisku na długoterminowe zyski dla projektu, a nie krótkoterminowe mody.

Artur Skowroński

W trakcie swojej przygody z programowaniem wiele razy współpracowałem z Przemkiem przy rozmaitych projektach, gdzie realizował on zadania związane z front-endem. Jego zapał do pracy, sumienność oraz dbałość o szczegóły pozwalają mi być spokojnym o jakość kursu JavaScript, który właśnie teraz przygotowuje. Z pewnością stwierdzam, że cała inicjatywa Przeprogramowanych to nie tylko filmy i artykuły, ale po prostu solidne umiejętności doświadczonych programistów.

Adrian Bystrek

Wybierz swój pakiet

Basic

 • Moduł I - Fundamenty języka JavaScript (22 lekcje)
 • Moduł II - Przeglądarka bez tajemnic (22 lekcje)
 • Moduł III - W świecie frameworków (22 lekcje)
 • Dostęp na 12 miesięcy
 • Ponowny zakup dostępu za 47 zł

397 zł

Zapisz się
 • Moduł I - Fundamenty języka JavaScript (22 lekcje)
 • Moduł II - Przeglądarka bez tajemnic (22 lekcje)
 • Moduł III - W świecie frameworków (22 lekcje)
 • Quizlety o języku JavaScript (822 pojęć)
 • Talia kart Anki
 • 60+ zadań praktycznych
 • 9 kart projektów
 • Dostęp do zamkniętego kanału na Slacku
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Dostęp do trzech sesji mentoringu live Q&A
 • Dostęp na 12 miesięcy
 • Ponowny zakup dostępu za 47 zł

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Dokładnie tak! Włożyliśmy w ten kurs mnóstwo zaangażowania, ale decyzja i tak należy do ciebie.


Jeśli z jakiegokolwiek powodu stwierdzisz, że kurs nie jest dla Ciebie odpowiedni, to od momentu otrzymania dostępu masz 30 dni na zwrot. Wystarczy, że na adres przeprogramowani@gmail.com wyślesz wiadomość zawierającą informacje o Twoim zakupie i prośbę o zwrot pieniędzy, a my zwrócimy Ci 100% kosztów.

Q&A

Czy ten kurs jest dla mnie?

Obejrzyj odpowiedź video.

Tak, jeżeli jeden z tych opisów, pasuje do Ciebie:

 1. Zaczynam swoją przygodę z programowaniem. Szukam swojej pierwszej pracy lub jestem junior developerem.
 2. Mam doświadczenie z JavaScript, ale chcę załatać dziury w wiedzy i umocnić swoje fundamenty.

Dla kogo NIE jest ten kurs?

Obejrzyj odpowiedź video.

Dla osób, które znają JavaScript na poziomie zaawansowanym i na co dzień sprawnie posługują się frameworkiem.

Dlaczego taka cena?

Obejrzyj odpowiedź video.

Co różni ten kurs od pozostałych?

Obejrzyj odpowiedź video.

Tłumaczymy w sposób przejrzysty, z szacunkiem dla Twojego czasu. Kładziemy nacisk na to co istotne, aby umożliwić Ci sprawne przejście do nauki frameworków i uzyskanie silnej pozycji na rynku pracy.

Programowania uczy się programując, ten kurs nie wykona pracy za Ciebie. Damy Ci okazję do samodzielnej praktyki poprzez karty projektów, quizy i zadania. Dołożyliśmy wszystkich starań, aby kurs stał się dla Ciebie solidnym drogowskazem do opanowania JavaScriptu.

Będziesz miał dostęp do dodatkowego wsparcia na zamkniętej grupie fejsbukowej i kanału Slack dla kursantów oraz okazję do zadania nurtujących Cię pytań podczas trzech live'ów Q&A. Z nami nie zabłądzisz w świecie JavaScript.

Do kiedy trwa sprzedaż?

Sprzedaż zaczyna się 20 kwietnia (poniedziałek) o 19:00. Możliwość zakupu zamykamy 24 kwietnia (piątek) o 22:00. Ta data nie podlega negocjacjom. Spoźnialscy otrzymają ponowną możliwość zakupu kursu dopiero za kilka miesiecy.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Obejrzyj odpowiedź video.

Wszystkie materiały video zostaną udostępnione na platformie w dniu premiery, 20 kwietnia 2020 roku. Twój 12-miesięczny dostęp jest liczony od dnia zakupu kursu.

Kiedy otrzymam dostęp do contentu premium?

Zawartość kursu premium rozłożyliśmy na 9 tygodni, po trzy tygodnie na każdy moduł. Co poniedziałek będziemy odsłaniali kolejne zadania praktyczne i jeden projekt.


Dzięki temu Ty:

 • Łatwo rozplanujesz sobie pracę nad kursem: lekcja + quiz + zadanie praktyczne. Nadwyżka czasu? Poświęć ją na projekt.
 • Przez 9 tygodni wyrobisz sobie nawyk codziennej nauki programowania
 • Będziesz pracować nad tymi samymi zadaniami i projektem co reszta kursantów
Dzięki temu my:
 • Będziemy co tydzień motywować Cię do aktywności nowym contentem
 • Będziemy sprawniej udzielać Ci pomocy


Taki model świetnie sprawdził się w najlepszych kursach online i wierzymy, że znacznie podniesie współczynnik ukończenia 100% zawartości wśród kursantów.

Dlaczego dostęp na 12 miesięcy?

Obejrzyj odpowiedź video.

Mówiąc wprost: wynika to z faktu, że korzystamy z platformy której model biznesowy utrudnia udostępnianie kursów "lifetime". Jednocześnie 12 miesięcy to wystarczająco dużo czasu aby przerobić cały kurs. Jeżeli jednak będziesz potrzebować przedłużenia na kolejny rok, otrzymasz od nas specjalny kod, dzięki któremu będziesz mógł zrobić to w promocyjnej cenie 47 zł.

Jak wygląda współpraca z mentorami i innymi uczestnikami?

Obejrzyj odpowiedź video.

Czy pomożecie przejść przez ten kurs?

Obejrzyj odpowiedź video.

Co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Obejrzyj odpowiedź video.

Zgodnie z naszą Gwarancją Satysfakcji, możesz go zwrócić bez podawania przyczyny do 13 lutego 2020 roku.

Masz inne pytanie?

Pisz śmiało na skrzynkę: przeprogramowani@gmail.com.

Basic