Opanuj JavaScript

Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne do realizowania projektów komercyjnych.

Zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy

To trzy kluczowe elementy nauki języka JavaScript

I. Fundamenty języka JavaScript

Moduł pierwszy

Pod opieką Overmenta zbudujesz solidne fundamenty w JS, absolutnie niezbędne w codziennej pracy. Zrozumiesz problematyczne zagadnienia takie jak domknięcia czy prototypy. Poznasz najnowsze funkcje języka ES6+, dzięki którym Twój kod będzie odpowiadał standardom 2019 roku.

II. Przeglądarka bez tajemnic

Moduł drugi

Z Przemkiem poznasz realia pisania kodu JavaScript w środowisku przeglądarki internetowej. Poznasz interfejsy jakie przeglądarka udostępnia programistom, zrozumiesz czym jest DOM i nauczysz się korzystania z najpopularniejszych Web API.

III. W świecie frameworków

Moduł trzeci

Marcin zaprezentuje Ci wielką trójkę: Angulara, Reacta i Vue. Zrozumiesz kluczowe koncepcje, za sprawą których te technologie królują na rynku pracy. Dzięki temu dokonasz świadomego wyboru swojego faworyta i opanujesz go znacznie szybciej.

Poznajmy się!

Autorzy kursu

Cześć! Z tej strony Marcin, Przemek i Adam. Nasza trójka aktywnie związana jest z branżą IT, a ostatnie działania to wspólne przedsięwzięcie pod nazwą Przeprogramowani. Kurs który mamy przyjemność przygotowywać to podsumowanie wielu lat pracy nad rozwiązaniami dla internetu, gdzie krytyczną rolę odgrywał język JavaScript. Mamy nadzieję, że wysiłek który wkładamy w tworzenie tego kursu pomoże ci stać się jeszcze lepszym specjalistą, który posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do realizowania projektów komercyjnych.

Poinformujcie mnie o przedsprzedaży

Zapisując się na listę dostaniesz dostęp do kursu w najniższej cenie!

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach przeprogramowani.pl